Stenumvej 5A og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Vemb - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Vemb. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Vemb er to af de seneste boliger på markedet landejendommen på Stenumvej 5A og villaen på Skalstrupvej 57.

Landejendommen på Stenumvej 5A i Råsted byder på et rummeligt hjem med 285 m² fordelt på 8 rum. Ejendommen ligger desuden på en stor grund på 9785 m².

Landejendommen er sat til en pris på 2.200.000 DKK, dog er der ikke angivet en månedlig ejerudgift for ejendommen.

Alternativt kan man overveje villaen på Skalstrupvej 57 i Skalstrup. Denne villa har et boligareal på 184 m² med 7 rum.

Villaen er placeret på en grund på 5266 m² og har en pris på 745.000 DKK. Der er heller ikke angivet en månedlig ejerudgift for denne bolig.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga