2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Vemb. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Vemb er to nye fritidshuse blevet tilgængelige på markedet. Det første er beliggende på Knudehus 43 i Råsted. Med en boligstørrelse på 80 kvadratmeter og tre rum, fordelt på en imponerende grund på 3.869 kvadratmeter, tilbyder dette hus masser af udendørsplads.
Den udbudte pris for dette fritidshus er 1.595.000 DKK, hvilket kan tiltrække dem, der ønsker et rummeligt fristed i naturskønne omgivelser.
Det andet fritidshus, som er lidt billigere, findes på Harpøtvej 86 i Skalstrup. Dette hus har ligeledes et areal på 80 kvadratmeter, men tilbyder fire rum på en grundstørrelse af 1.054 kvadratmeter.
Prisen for denne ejendom er sat til 295.000 DKK, hvilket gør den til en prisgunstig mulighed for dem, der søger et fritidshus. Begge boliger tilbyder personlig rum til afslapning i den fredelige by Vemb.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.